Сучасна українська іграшка: інноваційна, екологічна та креативна

[:ua]Безпечний не лише для дітей, а й для планети. Такий екологічно-чистий конструктор з’явився в Україні. Ця іграшка не залишає пластикового сліду і не шкодить природі. Зроблена забавка із целюлозного волокна та харчових барвників. Це робить її безпечною для діток будь-якого віку.
Орієнтують цей бізнес на Америку. Мовляв, там більш розвинена еко-тема. Утім, додають, що приємно здивовані і неабияким інтересом на Батьківщині. Інша марка конструктору вже з металу та фанери теж працює на «закордон». Бо висока собівартість. Середня ціна іграшок – близько 100 доларів. До того ж, ця забавка – інтелектуальна і ще має пошукати свого клієнта. Бо збирати її треба самому. Незважаючи на це, іграшки успішно продаються у багатьох країнах світу.
Окрім звичайного конструктору розробники проекту випускають і автоматизовані іграшки. Після того як ви зібрали конструктор. Треба скачати мобільний додаток і можна управляти своїм витвором.
Українські забавки мають багату історію. Перші керамічні фігурки на нашій території з’явилися ще у четвертому тисячолітті до н. е. Тож, тепер вітчизняним виробникам однозначно є чим надихатися.
https://youtu.be/7apcXwZ6f6A[:]