Соціологи назвали чотири партії, які пройдуть в парламент

Партія “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Блок Петра Порошенка “Солідарність” і ВО “Батьківщина” долають 5%-й бар’єр на парламентських виборах. Про це свідчать результати спільного соцопитування центру “Соціальний моніторинг”, Українського інституту соціальних досліджень ім.Яременка і Соціологічної групи “Рейтинг”.

Дослідження проводилося з 30 квітня по 10 травня в 24 областях України та Києві. Всього було опитано 3 тисячі респондентів. Стандартна похибка вибірки не більше 1,83%.

Серед тих хто визначився, і голосуватиме, за партію “Слуга народу” готові віддати свої голоси 39,9%, за “Опозиційну платформу – За життя” – 10,9%, “Блок Петра Порошенка “Солідарність”- 10,6%, ВО “Батьківщина”- 9,1%.

За партію “Честь і сила “(лідер партії – Ігор Смешко)проголосували б 5,1 % українців.

За партію очолювану Анатолієм Гриценко – “Громадянська позиція” проголосували б 5% українців.  

Соціологи зазначили, що за партії “”Опозиційний блок – партію миру і розвитку”, Радикальна партія Олега Ляшка  та ВО “Свобода” готові проголосувати 3,5, 3,3 та 2,4 відсотки виборців відповідно. “Самопоміч” набрала б 2%. А нова партія Святослава Вакарчука  “Голос” набрала б 0,9% голосів серед тих, хто визначився.

Крім того, майже половина (49,3%) опитаних сказали, що точно брали б участь в парламентських виборах, якби вони проходили найближчої неділі, 29,9% – скоріше так, 8,8% опитаних точно б не брали в них участь і 5,5 % – швидше за все ні. А 6,4% респондентів вагалися з відповіддю на запитання.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.