Сектор нафтогазу в Україні все ще потребує реформування

[:ua]Український газовий ринок зараз переживає вирішальні часи. Так кажуть у представництві ЄС. Головні задачі для України – дотримуватися дисципліни проведення платежів, звітності та прозорості. Це створить позитивний імідж у секторі нафтогазу.
Європа цінує роль нашої країни у постачанні енергоресурсів до західних держав. Адже мережа вітчизняних газопроводів – одна з найбільших у Європі. Так, Україна – один з головних транзитних шляхів для ЄС. За даними Єврокомісії, це приносить нашому бюджету до 3 мільярдів доларів щорічно. Утім, головне – це реформування.
Норвегія ділиться знаннями і досвідом. Зараз представники скандинавської країни ведуть ряд проектів аби допомогти створити незалежний вітчизняний ринок енергетики. Серед головних напрямів: ліцензування, проведення тендерів, збереження довкілля та використання геологічних даних у галузі нафтогазу. З українського боку так само проводяться реформи. Однією з головних тем зараз є монетизація субсидій.
Ось так Україна відновлює свої позиції завдяки проведенню реформ. Галузь енергетики – надважливий елемент формування економіки. Тож будемо сподіватися, що поєднання наших зусиль і допомоги зарубіжних експертів ефективно покращить вітчизняну економіку.
https://youtu.be/Qhdl_MANsf8[:]