Розкішне життя за державний кошт: після скандалу у ЗМІ міністр Франції з питань екології подав у відставку

Розкішне життя за державний кошт: після скандалу у ЗМІ міністр Франції з питань екології подав у відставку

Французький міністр з питань екології Франсуа де Рюжі подав у відставку. Тиждень він опинився в центрі скандалу через опубліковані Інтернет-виданням Mediapart матеріали.

Так, за повідомленням видання, де Рюжі, будучи головою нацзборів Франції, з червня 2017 по вересень 2018 проводив дорогі звані обіди за рахунок держави. Повідомляється, що запрошені на прийом гості не мали безпосереднього відношення до політики і його роботи, а в основному були друзями його дружини Северин де Рюжі.

Також, за інформацією видання,  міністр відремонтував свою службову квартиру на загальну суму в 63 тисячі євро (в тому числі проектування гардеробної кімнати за 18 тисяч євро). Плюс до всього ЗМІ знайшли у міністра не задекларовану соціальну квартиру в околицях Нанта, яку той знімав за пільговою ціною з 2016 року.

Після викриття цих фактів де Рюжі пообіцяв відшкодувати витрачені за рахунок платників податків кошти, зазначивши, що обіди та вечері проводилися з представницькими цілями, дорогий ремонт в квартирі в історичній будівлі був необхідний, а про призначення пільгового житла той не знав.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.