Рейдерське захоплення Центрального аероклубу ім. Антонова - подробиці справи

Війна за небо чи за землю? 17 травня цього року до рук керівника Центрального аероклубу ім. Антонова потрапив наказ про перевірку фінансово-господарскої діяльності підприємства. Зазначена причина ревізії – укладання інвестиційного договору на будівництво злітної смуги на аеродромі. І підпис – голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин. До наказу доклали і план перевірки – щоправда затверджений 2008 роком та побудований на документах часів СРСР. Наступні 2 місяці – щоденні візити комісії до бухгалтерії, вилучення оригіналів документів, перешкоджання роботі аероклубу – тренуванням та навчанням. І стало зрозуміло – перевірка вийшла далеко за межі плану.
А вже за 2 тижні після початку ревізії до рук керівника аероклубу надійшов документ про його відсторонення від обов’язків.
За словами Василя Руснака, Товариство сприяння обороні України має намір передати аероклуб у приватні руки. Що по суті і є справжнім рейдерським захопленням.
На чиїй стороні правда нині вирішують у суді. Утім поки одна сторона відстоює свої права та бореться за життя аероклубу, інша – уникає публічності та не розголошує результатів перевірки, яка фактично мала завершитися ще 15 липня.
https://youtu.be/9HUnPU9qrpM