Погода

«PV EXPERTS» розкаже усе про будівництво промислових сонячних електростанцій

   Політика

Майбутнє за сонячною енергетикою! Це і екологічно, і заробляти на сонці можна. Тож, сьогодні рівень зацікавленості цією галуззю зростає. Утім, цей сектор швидко змінюється, а новачки взагалі губляться і не знають з чого почати.

Аби допомогти знайти відповіді на усі запитання, компанія «PV EXPERTS» регулярно організовує тренінги. Для них обирають найбільш кваліфікованих та авторитетних спікерів. Так постійний гість – Президент Асоціації сонячної енергетики України Юрій Фаворський.

«PV EXPERTS» – одна із небагатьох консалтингових компаній, яка пропонує повний цикл будівництва промислових сонячних станцій. В один момент вони зрозуміли: деякі не досягають успіху, бо банально не мають потрібних знань. Тому і почали проводити практичні семінари.

Підрядники, забудовники та дистриб’ютори. Усі ці компанії сектору сонячної енергетики зацікавлені у таких тренінгах. Адже це швидкий та ефективний спосіб навчання. Для учасників – це чудова платформа, аби знайти нові корисні контакти та поділитися досвідом.