Програма «Людина року» оголосила лауреатів премії 2018. Хто стане кращим із кращих?

[:ua]«Людина року» запустила цьогорічний відбір кращих із кращих. Щорічна загальнонаціональна програма нагороджує громадських та політичних діячів, дипломатів та меценатів, представників культури та мистецтва. Словом, усіх, хто робить неоціненний внесок у розбудову нашої держави. Лауреатів визначили у 17 національних номінаціях. Програма «Людина року» ледь не ровесниця незалежної України. Їй вже 23 роки. Творці нагороди запевняють – секрет успіху простий.

АРКАДІЙ РАЙЦИН – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ»:
«Коли є відповідальність і фаховість. Якщо ти розумієш що ти робиш. І розумієш як треба йти еволюційно протягом цих 23 років. Мабуть, це і є запорукою того, що програма «Людина року» була, є і, я впевнений, буде головним індикатором професійних успіхів в нашій країні і не тільки в нашій країні.»

«Потенціал нових досягнень» – таким став слоган 23 етапу програми. Організатори впевнені – переможець кожної номінації – це гідний приклад для наслідування. «Людина року» не лише відзначає найкращих у своїй галузі, а й заявляє про Україну далеко за її межами.
Преміями вже встигли відзначити представників 27 країн, а цього року до них приєднаються ще й Об’єднані Арабські Емірати. Це важливий крок до популяризації нашої держави у світі. Кажуть організатори. До того ж програма «Людина року» спонукає і до змін всередині країни. Так, підкреслюють важливість номінації «Регіональний лідер року». Вона стосується однієї із провідних реформ – децентралізації.
Лауреатів визначено, а от церемонія нагородження проходитиме 23-го березня у Національній опері України. Серед сюрпризів – виступи народної артистки Казахстану Рози Римбаєвої та керівника ансамблю «Сябри» Анатолія Ярмоленко.
Сама програма народилася ще у 95-му. А присудження міжнародних премій започаткували 6 років потому. «Людина року» – не просто програма вручення премій. Це доказ того, що Україна має неабиякий талант, розум і потенціал.
https://youtu.be/iyqjSoJfecM[:]