fbpx

Погода

«Profiles» — перший у світі luxury-журнал із технологією доповненої реальності

   Політика

Якість, бездоганність та вимогливість. Усі ці якості об’єдналися на сторінках журналу «Profiles». Цей український люкс-глянець відсвяткував свій десятирічний ювілей. Аби відзначити цю подію у столиці зібралися представники 16 країн, засновники міжнародних компаній та навіть повноважні посли. Усі радо вітали глянець, адже така кругла дата — це неабияке досягнення. Секрет успіху — простий. Запевнив засновник і головний редактор «Profiles» Андрій Чередниченко.

А дружина Андрія, яка до того ж організовувала святкування, відзначає ще й самовіддачу, з якою засновник журналу підходить до свої справи.

За усі роки роботи, журнал «Profiles» переживав різні складнощі. Утім, незважаючи ні на що, його редакція розвивалася і постійно підлаштовувалася під вимогливий ринок.

Святкували із розмахом. А кожен гість особливо відзначив дружню та приємну атмосферу заходу. Усі, хто брав участь у його створенні запевнили — їх такі відгуки не дивують.

Захід видався успішним ще й через те, що кожен із відповідальних та організаторів хотів створити справжнє свято для усіх гостей.

Не тільки сам захід приємно здивував запрошених. Ювілейний випуск глянцю «Profiles» теж неабияк відзначився. Він став першим у світі інтерактивним luxury-журналом із технологією доповненої реальності. Десятирічний ювілей відсвяткували. А попереду ще більше амбіційних планів та інноваційних проектів.