Продовження контракту з Андрієм Коболєвим — топ-тема у парламенті

Підтримати, чи ні? Поки мовний законопроект ступорить роботу парламенту в кулуарах говорять про Андрія Коболєва. Призначення неоднозначне — коли новина про продовження контракту долітає до Верховної Ради, навіть голова провладної партії не береться її коментувати. Проте, нагадав усім про успіхи Коболєва. З його слів зрозуміло — коаліції топ-менеджер Коболєв подобається.
Попри успіхи у Стокгольмському арбітражі проти «Газпрому», космічна зарплата голови «Нафтогазу» — ось до чого найбільше питань. Мовляв, товстосумам не місце на посаді голови державної нафтогазової компанії країни, — обурюються депутати. Та й додають, попри такий рівень бідності в країні, такі зарплати виглядають як знущання над народом.
А ще один аспект — це аудит роботи самого «Нафтогазу». Народні обранці задають питання, чому за останні п’ять років не наростили власний видобуток газу в Україні? Це питання енергетичної безпеки та незалежності країни. Кажуть, поклади нафти та газу є. Причому другі за розмірами в Європі. Це проблема не тільки Коболєва, але й усього керівництва «Нафтогазу», стверджують у парламенті.
Тож питань до нового-старого голови «Нафтогазу» вистачає. Єдине, що до вподоби — новий термін контракту — не п’ять років, як було раніше, а один.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.