Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу в Україні

[:ua]Інвестиції йдуть в Україну, час креативних та інноваційних ідей настав! Щороку кількість фондів з підтримки малого та середнього бізнесу зростає. Кошти міжнародні партнери мають, їм потрібні свіжі пропозиції та партнери, які працюють прозоро і на результат. У рамках першого міжнародного ярмарку грантів у столиці зібралися представники європейських інвестиційних програм та сотні вітчизняних підприємців. Мета – залучити український бізнес до міжнародних проектів. Адже такі програми дійсно дієві, – кажуть в німецько-українському фонді.
В Україні сьогодні функціонує ціла низка фондів та програм з абсолютно різних країн. Ви можете вже займатись підприємництвом і отримати кошти для модернізації обладнання чи розширення бізнесу. Або ж мати хорошу ідею чи влучний стартап і отримати кошти для старту своєї справи. Приміром європейська програма “Горизонт-2020” фінансується виключно за кошти Європейської комісії.
Не відкладайте на потім, а обирайте програму і мерщій заповнюйте заявку про участь. У кожного фонду свої вимоги до подання анкети. Вся інформація у онлайн доступі на офіційних сайтах.
Тож головне – не боятися вийти із зони комфорту. Сьогодні інвестори дуже зацікавлені у партнерах із України. Найбільш пріоритетні галузі – вітчизняний аграрний сектор, промисловість та ІТ-технології.
https://youtu.be/t91m9wVkFbs[:]