Операція "приватизація". Чи продамо держактивів на 17 млрд гривень у 2019?

[:ua]Маємо усі шанси! Цифра надходжень 17 мільярдів гривень від приватизації у 2019-му, як ніколи реальна, – каже міністр фінансів Оксана Маркарова. Щороку сума була дещо завищена і в результаті мали чергову дірку у державному бюджеті. А все через неготовність відомств, документів і вітчизняного законодавства. У 2019-му новий закон про приватизацію дасть дієвий результат. Він отримав схвальні відгуки і від наших міжнародних партнерів.
Що змінює у процесі великої приватизації новий закон? Ключова його перевага – по кожному масштабному об’єкту – їх в Україні 26, оберуть незалежних радників. Ці експерти братимуть пряму участь у всіх етапах продажу державних активів. Та слідкуватимуть за прозорістю угод. Втім, багато народних депутатів, скептично сприймають традиційні величезні суми від приватизації. Мовляв, у 2018-му – ніяких 22 мільярди не надійшло, у 2019 – ситуація не зміниться.
Вже на низькому старті продаж українського “Центренерго”, – кажуть в коаліції. Цей об’єкт великої приватизації ласий шматок для вітчизняних та міжнародних інвесторів. Сума оцінки держкомпанії займає майже половину від загальних приватизаційних надходжень.
Тож маємо всі шанси побити рекорд з продажів держактивів у 2019-му , – кажуть в уряді. Лише за три місяці від старту роботи майданчиків малої приватизації до держбюджету надійшло 420 мільйонів гривень. Аукціони проходять оперативно та прозоро.
https://youtu.be/wQGSNBa3nyI[:]