Інвестори отримали $150 млн кредиту на будівництво Запорізької ВЕС

Інвестори отримали $150 млн кредиту на будівництво Запорізької ВЕС

Американська General Electric і люксембурзька LongWing Energy отримали кредит в розмірі $150 млн на будівництво першої черги Запорізької вітроелектростанції.

Про це повідомляється в прес-релізі компаній.

Зазначається, що кошти підуть на будівництво першої черги ВЕС потужністю 98 МВт. У ній буде 27 турбін від GE Renewable Energy висотою 110 метрів. Їх комерційна експлуатація почнеться в 2020 році, а за рік ВЕС повинна виробляти до 330 МВт*год і забезпечувати до 170 000 домогосподарств.

В майбутньому ВЕС планують розширити до 500 МВт, що дозволить живити вже 780 000 домівок. Завдяки цьому Запорізька ВЕС стане найбільшим «вітряним» проектом з міжнародними інвестиціями.

Повідомляється, що комплекс розташується на території шести сільських рад Приазовського та Мелітопольського районів Запоріжжя.

Фінансування надає «Корпорація закордонних приватних інвестицій» або OIPC – фінансова установа уряду США. Умови позики обговорювалися з 2017 року, зараз сторони досягли згоди і зробили транзакцію. Загальну вартість будівництва в 2017 році оцінювали в $560 млн.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.