Народний депутат засумнівалася в доцільності починати переговори з Москвою «з чистого аркуша»

Народний депутат засумнівалася в доцільності починати переговори з Москвою «з чистого аркуша»

Відмовитися від нормандського формату переговорів можна, але не факт, що з’явиться інший, більш вигідний для України документ.

Про це в «Студії 8G» заявила народний депутат Вікторія Пташник.

Депутат повідомила, що після знайомства з книгою екс-президента Франції Франсуа Оланда, зрозуміла, що Путін не той парламентар, який готовий йти на поступки. «Як би ми не критикували мінські домовленості, до них прив’язані санкції, – підкреслила Пташник. – Тому зараз говорити про відмову виконувати мінські домовленості дуже ризиковано».

Вікторія Пташник також висловила сподівання, що нинішній президент не  піде таким шляхом та не скаже, що переговори з Москвою починатимуться «з чистого аркушу», оскільки це автоматично призведе до скасування санкцій. «Звичайно багато країн хотіли б цього, тоді вони могли б відновити торгівлю з Росією. Я теж прихильниця того, щоб розширити нормандський формат і залучати нових учасників – Британію, США. Але виникає питання як це зробити? Якщо пан Зеленський знає як це зробити і щоб Росія з цим погодилася, я буду перша говорити «Слава Богу, що у нього це вийшло», – повідомила Вікторія Пташник.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко зробила заяву про те, що «потрібно негайно почати переговори з чистого листа».

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.