На Міжнародному форумі у Києві експерти обговорювали відновлювальні джерела енергетики для сталого розвитку

[:ua]Світ змінюється. Має змінюватися і енергетичний комплекс. Такого висновку дійшли експерти галузі з різних країн світу. Вони зібралися у Києві аби поділитися досвідом і разом знайти вирішення проблем сталого розвитку економіки, зміни клімату та забруднення повітря. Адже невідновлювальна енергія завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу.
Саме відновлювальна енергетика – секрет до економічного процвітання. Зараз фундаментальними є організаційні питання.
Сьогодні у секторі відновлювальної енергетики по усьому світу працюють більше 10 мільйонів людей. Але, на жаль, не в Україні. Проте міжнародні експерти бачать неабиякий потенціал.
Чверть усієї вітчизняної енергетики буде відновлювальною. Таким є план України до 2035 року. І ми уже активно робимо перші кроки. Так, український зелений тариф є одним із найвищих у світі. А протягом останніх 3 років більш ніж 6000 приватних домогосподарств перейшли на відновлювальні джерела енергії. Такий перехід відбувається і у більших масштабах.
Так само комплесно експерти з енергетики підійшли до питань зеленої енергії. Спеціалісти впевнені, що будь-яка країна може побудувати економіку сталого розвитку за менш ніж 10 років. А от скільки ж років знадобиться Україні аби виробляти 100 відсотків чистої енергії, покаже тільки час.
https://youtu.be/B-zzhW4cmA8[:]