Маркарова залишається - джерело

Маркарова залишається - джерело

Міністр фінансів Оксана Маркарова збереже свою посаду у новому складі Кабінету міністрів. Про це повідомило поінформоване джерело в Офісі Президента.  Про це ж раніше розповідали у “Слузі народу”

У ЗМІ Оксану Маркарову неодноразово називали “темною конячкою” серед членів уряду Гройсмана. В офіційних джерелах не афішують цілий ряд епізодів її біографії. Серед них – одруження з головою “Ощадбанку” часів Ющенка, робота на структури  уряду США, а також керівництво колишнім банком братів Клюєвих, які були близькі до Януковича. Мова про “Актив-банк”, 100% акцій якого Оксана Маркарова разом з чоловіком Данилом Волинцем придбали у 2012-му році. На той момент це був фінансовий центр Андрія та Сергія Клюєвих, які входили до найближчого оточення колишнього президента Віктора Януковича. 

Детальніше читайте у Странные квартиры нового министра финансов. Как семья Маркаровой связана с распродажей банковских активов.

Також раніше повідомлялось, що окрім міністра фінансів Оксани Маркарової, у новому складі КМУ можуть залишитись міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та очільниця МОЗ Уляна Супрун.  

Залишити коментар

1 Коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.