Марафон одружень у столиці

[:ua]Сила у коханні! 1800 пар по всій Україні символічно одружуються саме у День всіх закоханих. Святкова атмосфера та пам’ятна дата щороку створює значного ажіотажу у відділах реєстрації шлюбу по всій Україні.
Втім, у Міністерстві юстиції подбали про зручність та оперативнісь одруження для українців. І у 2017-му запустили проект «Шлюб за добу». Лише минулого року цією послугою скористалися понад 33 тисячі закоханих пар.
Подалі від радянської бюрократії, – каже міністр юстиції Павло Петренко. Проект «Шлюб за добу» – не передбачає жодної тяганини з документами та попередньої реєстрації. Лише паспорт і бажання поєднати свої долі. Ну і звичайно гроші. У будній день обмін обручками за добу обійдеться Вам у 1800 гривень. У вихідний – 2. А якщо кортить одружитися опівночі, то всі 4 тисячі гривень.
Кохання у повітрі! Пари одна за одною очікують своєї щасливої миті у Центральному столичному РАЦСі. Кажуть, 14 лютого – хороший день для одруження. Адже підходящої дати, аніж День закоханих і бути не може. Радять українцям не зволікати, а одружуватись і народжувати діток
А в цієї закоханої пари – обмінюватися обручками щороку – вже ціла традиція. На річницю свого одруження вони знову збирають друзів та родичів і стають на весільний рушник, і кажуть один одному «ТАК». Переконані, так почуття не згаснуть ніколи.
Церемонія урочиста, церемонія через півстоліття! 6 подружніх пар ще раз взяли шлюб. Хтось через 50 років щасливого сімейного життя, хтось через 55. Є і рекордсмени – пара святкує діамантове весілля. У шлюбі – 60 років. Кажуть, секрет подружнього життя – у силі взаємного кохання, терпінні та вмінні пробачити.
Ще одне свідоцтво вже 2019-го року «закоханим зі стажем» особисто вручив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. А молодих українців привітав зі святом та закликав одружуватися, аби міцних українських родин ставало більше, а про документи вони подбають.
[:]