Мала приватизація у дії: майже півмільярда надходжень за 2018 рік

[:ua]401 успішний аукціон на 456 мільйонів гривень. Мала приватизація у активному режимі, система працює безперебійно, – кажуть у фонді держмайна. Відомство відтепер виступає, як сервісний центр. Готує документи на активи і направляє їх до торгів.
І справді, будівлі та споруди у державній власності, традиційно знаходяться в плачевному стані. Це зазвичай напівзруйновані приміщення без світла, газу та води. Коли в результаті онлайн торгів, вони переходять у приватні руки, то починається процес повної трансформації. І це дуже добре не лише для окремих бізнесменів, а й для економіки країни в цілому, – кажуть у міністерстві економічного розвитку та торгівлі. До ремонту та підключення всіх комунікацій задіяні низка українських компаній та вітчизняних будівельників. Статистика каже, сьогодні користуються всіма благами малої приватизації не лише молодь, а й старше покоління у вітчизняних селищах. І відкритих аукціонів боятися не варто. Це значних крок вперед, який варто було зробити ще вчора, – кажуть в уряді.
Прозора приватизація – це не лише хороший старт для бізнесу, а й інструмент запобігання корупції. Яка, наче вірус, вже більше двох десятків років проникала чи не у всі державні структури. Нині експерти з ЄС надають вітчизняним чиновникам технічну допомогу у розвитку прозорих онлайн майданчиків. Та позитивно оцінюють зміни у нашій державі.
Тож 401 успішний онлайн аукціон – політ нормальний. Всього у базі малої приватизації зареєстровано 1358 об’єктів. Тож поспішайте! Можливо і на вас чекає підходяще приміщення для старту бізнесу вашої мрії.
https://youtu.be/3WqP2gCf4OA[:]