Кого обирають українці?

[:ua]Передбачити неможливо! Вибори президента України 2019 називають найбільшою інтригою за всі попередні. І хоча 60% громадян вже визначилися зі своїм кандидатом, настрої українців і відповідно рейнитги кандидатів змінюються чи не щодня! Втім, 2/3 всіх громадян, які підуть на вибори, впевнені, що їх голос таки має вагу. І у демократії в країні ще не розчарувалися.
Реклама — двигун прогресу і рейтингів кандидатів. Дослідження показує, що передвиборчі кампанії, яскраві білборди та гучні лозунги кандидатів таки роблять свою справу. І більшість українців обирають виходячи саме з реклами, з позицією якого політика солідарні. І безумовно левова частка виборців серед всіх кандидатів таки обирають відомі прізвища.
В передвиборчій кампанії 2019 року настрої громадян змінюють різко, як ніколи. Варто побачити по телевізору чи в мережі якийсь резонансний скандал чи не досить вдале інтерв’ю кандидата, вибір тут же змінюється. І спостерігається така тенденція, що сьогодні українці голосують радше проти когось, а не за. І обирають таким чином прямого конкурента кандидата, якого відверто недолюблюють. А до дня виборів, переконані експерти, нас ще можуть очікувати гучні справи.
Ще одна інтрига — наші заробітчани. Сьогодні 12 % виборців зі списків ЦВК знаходяться за кордоном і таки можуть використати можливість — не змарнувати свій голос. Таким чином чи не 3 мільйони громадян можуть кардинально змінити перебіг голосування. Втім, експерти одноголосні — другому туру точно бути. А якщо ви живете не за місцем прописки і плануєте зробити свій вибір. Поспішайте, до 25 березня триває тимчасова зміна місця реєстрації.
[:]