Хто з голів ОДА найгірше виконує свої обіцянки

Хто з голів ОДА найгірше виконує свої обіцянки

Видання «Слово і діло» склало рейтинг голів обласних державних адміністрацій, які найгірше та найліпше виконують обіцянки. В ТОП-5  антивідповідальних голів потрапили очільники Івано-Франківської, Тернопільської, Миколаївської, Львівської та Житомирської ОДА.

Найбільша кількість невиконаних обіцянок у голови Івано-Франківської ОДА  Олега Гончарука. Він очолює область з вересня 2014 року, втім вже провалив 42% своїх обіцянок. Одразу за Івано-Франківщиною до анти рейтингу потрапив голова  Тернопільської ОДА Степан Барна. Починаючи з квітня 2015 року (відколи Барна очолив ОДА), він провалив 40% обіцянок.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко не виконав 35% обіцяного за час каденції (на посаді з жовтня 2016 року). По 32% обіцянок провалили очільники Львівської ОДА Олег Синютка (призначений у грудні 2014 року) та Житомирської ОДА Ігор Гундич (на посаді з жовтня 2016 року).

Найкращі та найвідповідальніші голови ОДА, у відповідності до рейтингу видання,  – в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій ОДА. Так, зокрема очільниця Харківської ОДА Юлія Світлична, яка перебуває на посаді з 2016 року, дала 83 обіцянки, з яких виконала 77 та наразі жодної не провалила. Таким чином, Світлична виконала 93% своїх обіцянок.

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко виконав 89% обіцянок, а очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль виконав 88%

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.