General Electric виготовила перший локомотив для України

Локоматив General Electric сполученням США-Україна прибуває на місце призначення вже цього серпня! Делегація Укрзалізниці у Пенсильванії оглянула перший локомотив серії GE Evolution. Враженнями від побаченого поділився голова правління Євген Кравцов у своєму Фейсбуці.

ЄВГЕН КРАВЦОВ :
“Це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не мала наша держава, а партія, яку нам поставить GE у співпраці з українськими підприємствами, – найбільша в незалежній Україні.”

Цей тепловоз вже прозвали “Тризубом”. Прибуде він в Україну у серпні. Американська компанія побудувала локомотив для України у рамках програми 15-річного партнерства, спрямованої на оновлення та модернізацію рухомого тяговОго складу. Доукомплектують його на Крюківському вагонобудівному заводі. Ще 29 одиниць надійдуть до серЕдини 2019 року.
Локомотиви General Electric екологічні, тому шкідливі викиди у повітря знизяться на понад 40% – і це чи не найголовніша їхня перевага. Кабіна оснащена системою клімат-контролю, є холодильник, піч та ергономічний санвузол. Пасивна система безпеки захищає бригаду у разі аварійного зіткнення. А система діагностики виявляє дефекти на ранніх стадіях. Таке диво коштує – 3,5 млн доларів.