Фестиваль "Віртуози фолку" в Києві зібрав разом усіх прихильників української пісні

[:ua]Нема без пісні України! Етно мюзік фест у Києві зібрав разом віртуозів української пісні. Тих, хто у своїй творчості звертається до скарбів народної музики, розвиває та примножує нашу культуру.
Близько 150 заявок на участь у фестивалі надішло з різних куточків країни – від Донбасу до Карпат, від Полісся до Слобожанщини. Вся Україна злилася в пісні, – кажуть організатори, – перетворивши захід на своєрідний марафон української музики в усіх її проявах.
Велич зв’язку поколінь поєдналися на одній сцені. Це свідчення того, що народна пісня – це українська душа, де б ти не був, і скільки років тобі б не було.
Від самого ранку кілька десятків народних майстрів демонстрували свої авторські роботи – рушники, сувеніри, ляльки, килими та інші надбання. Проводили тут і різноманітні майстер-класи та навчали грі на українських інструментах. Так пройшов другий фестиваль “Віртуози фолку”. Наступного року не втратьте нагоди завітати на свято української творчості, бо тут народжується наша з вами історія.
https://youtu.be/MCdPwFY0VbU[:]