Естонія відмовилась визнавати російські паспорти, видані на Донбасі

Естонія відмовилась визнавати російські паспорти, видані на Донбасі

Естонія відмовилася визнавати російські паспорти, видані жителям Луганської і Донецької областей у спрощеному порядку. На сайті естонського МЗС повідомляється, що рішення вступає в силу негайно.

«Видача паспортів в спрощеному порядку жителям східної України – це ще одна спроба підірвати суверенітет України і розхитати і без того нестабільну ситуацію в сфері безпеки на сході країни», – вважає глава дипвідомства Естонії Урмас Рейнсалу.

«Я сподіваюся, що інші країни-члени ЄС і міжнародне співтовариство в цілому скоро ухвалять таке ж рішення. Наш обов’язок – активно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України , – заявив Рейнсалу.

Нагадаємо, указ про спрощену процедуру видачі російських паспортів Володимир Путін підписав 24 квітня. Дія документа поширювалося на мешканців районів Донецької та Луганської областей, підконтрольних сепаратистам. В середині липня були прийняті поправки до закону, відповідно до яких отримати громадянство РФ у спрощеному порядку тепер можуть всі жителі цих двох регіонів.

Раніше Естонія відмовилася визнавати російські паспорти, які були видані жителям Криму і Севастополя після 18 березня 2014 року.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.