Експерти констатують бум на ринку нерухомості в Україні

[:ua]Новенька квартира шукає свого господаря. Бум нерухомості в Україні. Лише минулого року вітчизняні забудовники обігнали навіть європейців. Левову частку багатоповерхівок звели у столиці – майже 30000 новеньких квартир. Експерти зазначають: сьогодні пропозиція житла значно перевищує попит. Однак в Україні нерухомість вважається найпопулярнішою інвестицією.
Не якістю, а кількістю. У гонитві за десятками поверхів і тисячами квартир, забудовники добряче економлять на будівельних матеріалах. І часто не вкладаються у строки здачі будинків в експлуатацію. Однак, головна проблема – навіть не економія і довгий термін будівництва, а повна відсутність інфраструктури. На цілі житлові квартали може бути один садочок і школа. А паркувальні місця для автівок і зовсім відсутні. Тут вже питання до держави, – кажуть експерти. Затвердження проектів і дозволи на будівництво компанії як тільки не отримують.
Сьогодні українці надають перевагу первинному ринку нерухомості. Адже тоді перед ними відкривається можливість розстрочки. Якщо ж ви купуєте квартиру у попередніх господарів, то сплатити всю суму прийдеться тут і зараз.
Шаленої популярності в Україні набирають смарт-квартири. Головна їхня перевага – доступна ціна. Адже в середньому міні-помешкання приблизно у 20 квадратних метрів коштують 16 тисяч доларів. Враховуючи, що орендувати помешкання у столиці стане вам у копієчку, це вихід. Адже навіть у розстрочку, ви сплачуватимете за хоч і невелику, але вже власну оселю. Прогнозовано – ситуація на ринку нерухомості буде стабільною, – кажуть експерти. Головне, щоб курс долара різко не підскочив. І радять українцям, – обирати лише перевірених забудовників.
https://youtu.be/Wjzm_k_f1ao[:]