Джуліані закликав Зеленського очиститися від "кримінальних олігархів"

Особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані закликав Зеленського очиститися від «від прилипал минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших». Про це він розповів в короткому інтерв’ю українському журналісту Дмитру Анопченко, яке було опубліковане на сторінці журналіста у Фейсбук в середу вранці.

«Ваші вибори, які вразили весь світ своєю демократичністю та прозорістю – це наочний приклад народної демократії. Найскладніший час зараз – це чесний і прозорий перехід влади до нового президента і його можливість виконати свої передвиборчі обіцянки. Для цього він повинен очиститися від «прилипал» минулого і кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших. Тих, з приводу кого проводять розслідування в Америці, тих, хто перешкоджає нашим прямим комунікаціям з новообраним президентом Зеленським», – заявив Джуліані.

Також Джуліані роз’яснив раніше озвучену тезу про ворогів США і особисто Трампа, які знаходяться в оточенні Зеленського.

«Сподіваюся, що обраний президент все-таки зрозуміє, ким він оточений і яку ситуацію вони створюють. А він оточений людьми які, з моєї точки зору – як президентського юриста – дуже сильно особисто, навіть не політично, а саме особисто, протидіють президенту Трампу. І в деяких випадках навіть робили незаконні дії для того, щоб вплинути на результати виборів. Я вкрай цим стурбований. Можливо, це не моя справа – але я американський громадянин, який бажає найкращого Україні. І є деякі інші люди, що оточують обраного президента, у яких не найкращі наміри. Я говорю про тих, хто пов’язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим», – заявив Джуліані.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.