Бізнес-омбудсмен звітує про кількість скарг підприємців

[:ua]Бізнес-омбудсмен звітує. Унікальна і авторитетна в усьому світі рада в Україні функціонує з травня 2015 року і отримала на свою адресу майже 5 тисяч звернень від вітчизняного бізнесу та іноземних партнерів. Ціль офісу бізнес-омбудсмена – захистити підприємців від неправомірних дій або бездіяльності чиновників і цим самим покращити інвестиційний клімат в Україні. Колишній єврокомісар , двічі міністр фінансів Литви, нині бізнес-омбудсмен України – Альгірдас Шемета каже: виступаючи посередником між бізнесом і чиновниками, рада сприяє ефективному діалогу між сторонами. Підприємці отримують реальний результат, а держоргани експертні рекомендації.
Інспектори ради – їх в Україні 35 – топові експерти у питаннях ведення підприємницької діяльності з прекрасною юридичною підкованістю ретельно вивчають саме вашу ситуацію, надсилають офіційні запити для аргументації у відповідні органи і супроводжують вашу справу до остаточного результату . Для прикладу, в результаті роботи бізнес-омбудсмена вдалося компанії – скасувати штраф від державної фіскальної служби на суму 300 тис. грн, іншій – повернути вилучене майно фірми, ще одному підприємству – повернути переплати на митниці – 3 млн грн, також зняття безпідставних санкцій з ІТ-компанії, через які блокували роботу і ще тисячі прикладів успішних результатів.
Якщо у вас є проблема співпраці з держорганами, яку ви самостійно вирішити не можете, вас не чують і слухати не збираються, не обмежуйтеся розмовами  на кухні, заповнюйте заявку на офіційному сайті Ради бізнес-омбудсмена, надсилайте запит поштою або приїжджайте в офіс особисто. І головне – послуги абсолютно безкоштовні для всіх. За свої права і свій бізнес варто боротися.
https://youtu.be/JqihLnQjHEs[:]