Бізнес-лідери зібралися у Києві для підбиття підсумків роботи у 2018-му

[:ua]Україна трансформується. А темп змін задає суспільство, – переконані лідери вітчизняного бізнесу. 35 авторитетних спікерів, сотні власників українських та міжнародних компаній, впливові експерти та топ-менеджери найбільших підприємств зібралися на одній платформі у Києві. Кажуть, зміни на краще – очевидні: найбільший здобуток за останні 5 років – реформа децентралізації, а найбільший смуток – застій у судовій системі. Ще одна проблема, – кажуть бізнесмени, не готовність українців брати відповідальність за будь-що. Критикувати вміють всі, а запропонувати альтернативу здатні одиниці.
Децентралізація з ніг на голову перевернула місцеве самоврядування, костатують лідери українського бізнесу. Тепер вони пророкують стрімке підвищення рівня життя громадян.
721 громада вже успішно функціонує в Україні, ще 123 на етапі об’єднання. Секрет успіху саме цієї реформи в тому, що громадяни чи не одразу відчувають зміни у повсякденному житті та благоустрої своїх міст та селищ, – кажуть бізнесмени. А от ахілесова п’ята як бізнесу, так і загалом, суспільства – неефективна судова система. Утім, і тут зміни відбуваються. Тож, на майбутнє українські промислові лідери дивляться з оптимізмом.
https://youtu.be/CyQq7sxdN4Q[:]