Більше 100 спікерів та інвесторів зібрались в Києві для обговорення перспектив України

[:ua]Більше 100 відомих спікерів та провідних міжнародних інвесторів з 35 країн світу зібралися на провідній міжнарождній платформі у Києві. Говорили про перспективи розвитку української економіки, бізнесу та підприємництва. За більшістю міжнародних індексів, Україна показує значний прогрес. І інвесторам це довподоби. Цьогоріч ми потрапили в топ-50 найінноваційніших економік світу. У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна покращила свої показники на цілих 36 пунктів. І зайняла 7 місце серед країн Європи з розвитку сонячної енергетики. Тільки цього року інвестиції у відновлювані джерела енергії в нас перевищили півмільярда доларів.
Вже маємо і масштабні домовленості. Взимку цього року корпорація GENERAL ELECTRIC підписала довгострокову угоду з ” Укрзалізницею” на мільярд доларів. На думку експертів, таке партнерство сприятиме модернізації транспортної інфраструктури України. У нас з’явились всі шанси стати ключовим транспортним вузлом між Європою та Азією та реалізувати свій експортний потенціал, – каже сам очільник Дженерал електрік глобал.
Українські компанії стали глобальними гравцями на світовому ринку. Цьогоріч у вітчизняні ІТ-стартапи інвестували понад 250 мільйонів доларів. А обсяг експорту ІТ індустрії склав понад 3 з половиною мільярди доларів. 100 компаній зі списку Fortune-500 обрали партнерами саме українский ІТ ринок.
ІТ-технології повсюду. І аграрний сектор не виключення. Щороку інвестиції у модернізацію вітчизняного сільського господарства значно зростають. І як результат – покращення кількості і якості українського врожаю. Лише минулого року зовнішньо-торговельний оборот у галузі склав 22 мільярди доларів, з яких експорт – майже 18 мільярдів.
https://youtu.be/HOBXxhLIO_Q[:]