Експерт зі США Джон Россер впроваджуватиме систему сталого розвитку в Україні

[:ua]Майбутнє за сталим розвитком! Утім, в Україні, на жаль, цей напрям не дуже розвинений. Тож, активісти з усіх сил намагаються покращити вітчизняну екологічну ситуацію. Один із найкращих методів – залучати світових експертів галузі. Так, до Києва навідався Джон Россер. Вікторія – організаторка заходу впевнена – Джон – це людина, яка справді може принести позитивні зміни до України.
Американський експерт каже – кожен може змінити світ. Адже коли ми купуємо будь-який товар, ми фактично віддаємо свій голос за той чи інший продукт. Тож, наприклад, придбавши щось від виробника, який піклується про довкілля. Ми і самі покращуємо цей світ.
Одним із перших кроків впровадження сталого розвитку в Україні стане проведення конференції у вересні. Там, окрім Джона, зберуться й інші світові лідери, які особливо зацікавлені в інвестуванні. Цей рух приваблює і людей із інших галузей. Так, Ганна – президент громадської організації – раніше розвивала напрямок спорту, охорони здоров’я, освіти та культурної спадщини. Але тепер зрозуміла, що проблеми екології не менш важливі.
Одна із тем, про які Джон піклується найбільше – гендерна рівність. Це питання він збирається покращувати і в Україні. До того ж працюватиме над зменшенням різниці між селом і містом. Адже це ще один із вітчизняних викликів.
Першу зустріч провели. Перший крок зробили. Сам Джон впевнений – досягнення буде, навіть якщо кожен із присутніх вийде після заходу і вирішить хоча б чимось допомогти нашому світу стати кращим. У вересні американський гість планує повернутися зі ще більшою кількістю зацікавлених людей, аби допомогти Україні наблизити своє успішне майбутнє.
[:]