Адвокат Трампа скасував поїздку до Києва через «ворогів президента США»

Адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані відмовився від планів зустрітися в Києві з обраним президентом України Володимиром Зеленським. За словами адвоката, він побоюється, що пан Зеленський «буде в буквальному сенсі оточений ворогами президента США».
«Виходячи з того, що я почув сьогодні ввечері від двох дуже надійних людей, президент оточений людьми, які є ворогами президента, і людьми, які – принаймні, в одному випадку, – явно корумповані», – заявив пан Джуліані в інтерв’ю Fox News.
Раніше в інтерв’ю The New York Times адвокат заявив, що має намір відправитися на Україну, щоб переконати пана Зеленського не припиняти розслідування, які «могли б надати нову інформацію з двох питань, що становлять великий інтерес для пана Трампа». Перше розслідування – про передбачуване втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році. Друге – про можливі зв’язки сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена Хантера з української газовою компанією.
Як уточнює NYT, з’явилися підозри, що насправді Руді Джуліані розраховує заручитися підтримкою нової української влади для переобрання Дональда Трампа в 2020 році. Сам адвокат заперечує, що його поїздка могла бути якось пов’язана з майбутніми в наступному році виборами президента.
Нагадаемо, що чора особистий адвокат президента США Дональда Трампа, повідомив про свої плани відправитися до Києва для зустрічі з обраним президентом України Володимиром Зеленським. За його словами, мета поїздки – переконати владу України почати розслідування, пов’язане з інтересами президента США.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.