6,3 мільярди гривень - держава компенсує фермерам кошти за будівництво та обладнання

[:ua]Перспективний та прибутковий – аграрний сектор України. Сьогодні частка сільськогосподарської продукції становить 17%. А працюють в цій галузі майже 3 мільйони українців. З кожним роком в аграрний сектор все частіше впроваджують інноваційні рішення та сучасні технології. Тому підтримка держави і стратегічна, і фінансова повинна бути на рівні, – кажуть в уряді.
Вартість будівництва ферм та нового обладнання компенсуємо, – каже держава. Тільки працюйте та виробництво нарощуйте. 6 мільярдів 300 мільйонів гривень дотацій виділили на аграрний сектор тільки цього року. Однак існує проблема компенсації коштів фермерам через гальмування банками оформлення відповідних документів. В уряді придумали вихід – компенсуватимуть кошти іншим шляхом.
Запуск повномасштабного та цивілізованого ринку землі в Україні – ще один поштовх до стрімкого розвитку аграрного сектору, – кажуть вітчизняні експерти. Тож ближче до Нового року парламентарі повинні врешті вирішити гаряче для України питання земельних активів.
https://youtu.be/WTRGjTT7Y7M[:]