Погода

У Лас-Вегасі триває наймасштабніша міжнародна виставка споживчої електроніки

   Технології

Гаджетів купа, але не китайських. У Лас-Вегасі триває наймасштабніша міжнародна виставка споживчої електроніки. Вже за традицією, сюди з’їхалися технологічні гіганти з усього світу. Не секрет, що Китай у цьому – попереду планети усієї, а от похизуватися здобутками 2018-го у США приїхали далеко не всі. Компанії з КНР орендували на 20% менше стендів, ніж торік. Причина зрозуміла – торговельна війна між США та Піднебесною. До того ж самі американці переймаються, – мовляв, китайські фірми – загроза для їхньої національної безпеки. Таке побоювання викликав арешт фінансового директора компанії Huawei.

Доїхав до виставки цей китайський виробник електрокарів Byton. Своє творіння у компанії називають «найбільшим інтуїтивним автомобільним інтерфейсом в світі».

Китайське тепер для китайців. Американське для американців. Багатомільярдні мита на імпорт товарів в обох напрямках добряче зіпсували життя бізнесу. Протягом десятків років вони будували імпортні стосунки, а всього за рік – їх втратити.

Тому деякі виробники, всупечер митному конфлікту, все ж таки приїхали у Лас-Вегас. Ця найбільша в світі виставка технологій триватиме до 11 січня. Тому за новенькими смартфонами та інноваціними новинками – сюди. Тут – гарний вибір!