Погода

У Китаї все частіше використовують роботів у сфері обслуговування

   Технології

Роботи стають популярнішими у Китаї. Їх все частіше використовують у галузі обслуговування через високу енергоефективність. До того ж, ціни на них значно знизилися. За останні 5 років продажі професійних сервісних роботів у Піднебесній виросли на 10 відсотків. За прогнозами експертів, обсяг виробництва робототехніки перевищить 4 мільярди доларів до 2020-го року.

Виробник роботів Чжао Шаошонг заявив – через велику кількість замовлень, співробітники його компанії працюють понаднормово протягом більш ніж трьох місяців.

Раніше китайські виробники мали імпортувати деталі для роботів. Це збільшувало вартість і стримувало розвиток галузі. Проте з початком припливу капіталу, китайська промисловість активізувалась. Тож, тепер усі деталі виробляють всередині країни, що і здешевлює кінцевий продукт.

Через старіння населення та дефіцит робочої сили, популярність роботів у Китаї продовжує зростати. Тож, їх уже використовують у сферах освіти, розваг та медичного обслуговування. Усі експерти погоджуються в одному – на цьому розвиток робототехніки точно не зупиниться.