fbpx

Погода

Світоліна позмагається з Андреєску за вихід у фінал турніру в Індіан-Веллсі

Відео

Еліна Світоліна ще на крок ближча до чергового титулу WTA. У матчі 1/4 фіналу престижного турніру в американському Індіан-Веллсі українка у трьох сетах зламала супротив чеської тенісистки Маркети Вондроушової і вийшла у півфінал.

Перша ракетка україни ще у попередньому поєдинку проти Ешлі Барті перевершила особисте досягнення на кортах Індіан-Веллсу. Адже якщо раніше найкращим результатом Еліни був матч четвертого кола, то перемога над австралійкою відкрила їй шлях до 1/4 фіналу.

Але для нинішної Еліни, яка знаходиться у чудовій формі, це, очевидно, не межа. Тож її суперниця у чвертьфіналі Маркета Вондроушова не стала перешкодою. Команда Еліни, яка зазвичай обирає більш захисну тактику, на цей матч вирішила зробити акцент на атаку, аби змусити чешку більше рухатись і частіше помилятись. Однак, у першій партії така стратегія не принесла Еліні успіху — Вондроушова записує цей сет у свій актив 6:4. Починаючи із другого відрізку, була помітна невелика втома обох тенісисток, але українка, очевидно, лише у той момент остаточно увімкнулась у гру.

На боці Світоліної була не дуже помітна, але все ж перевага над суперницею, яка також демонструвала доволі високий рівень тенісу. Дві наступні партії українка вже не віддала, звівши їх до своєї перемоги із однаковими цифрами 6:4, 6:4. Тим самим виборовши путівку до півфіналу.

А тут протистояти Світоліній буде канадійка Бьянка Андреєску, яка у своєму матчі 1/4 фіналу сенсаційно здолала екс-першу ракетку світу із Іспанії — Гарбиньє Мугурусу. Сенсаційно, адже менш досвідчена канадійка за весь матч віддала суперниці лише один гейм.