• English

Погода

Огляд 35-го туру Української хокейної ліги

Спорт

У першому матчі туру нічого надзвичайного глядачі не побачили. Білоцерківський «Білий Барс» завітав до Києва до місцевого аутсайдера – «Крижаних Вовків». Зазначимо, що досить несподівано перший період господарі залишили за собою – 1:0. Втім, надалі кияни виправдали свій статус аутсайдера, пропустивши за другу двадцятихвилинку три шайби без відповіді. Рахунок 3:1 залишився на табло аж до самої фінальної сирени, яка зафіксувала чергову поразку київського колективу.

У другому матчі туру, що відбувався у Харкові, місцеве «Динамо» приймало гостей із Дружківки – «Донбас». Команди досить активно розпочали гру, що і позначилось на табло – 2:1 на користь господарів, результат першого відрізку. Натомість, другий період відбувся вже за переваги гостей, які зуміли двічі без відповіді прошити голкіпера суперника. Третя ж партія результативних атак не принесла, тому сирена зафіксувала мінімальну перемогу «Донбасу» – 3:2.

Якщо не центральним, то точно найсенсаційнішим матчем туру став поєдинок у Херсоні між «Дніпром» і гостями із «Кременчука». Команди продемонстрували солідну результативність, забиваючи у кожному з періодів по три шайби. Причому, рахунок кожного відрізку становив 2:1. Щоправда, двічі цей рахунок був на користь гостей, у той час, як лідери чемпіонської гонки записали у свій актив лише другу двадцятихвилинку. У підсумку, знову ж таки, мінімальна перемога «Кременчука» 5:4, яка дає шанси «Донбасу» поборотись за лідерські позиції.