fbpx

Погода

Лень та Михайлюк не допоможуть збірній у відборі на Євробаскет 2019

   Відео

Українські «американці» Святослав Михайлюк і Олексій Лень нині зайняті вибиванням собі стабільного місця у складі «Лос-Анджелес Лейкерз» та «Атланти Хоукс» відповідно. Тому головний тренер української збірної Євген Мурзін на цих гравців, які кожною своєю появою посилювали команду, навіть не розраховував. А ось на приїзд іншого легіонера з-за океану Олександра Кобця, який лише розпочинає кар’єру у американській G-лізі, тренерський штаб таки чекає.

На жаль, матчі із Словенією та Іспанією пропустить і центровий «Барселони» Артем Пустовий. Натомість, до лав збірної долучились «іспанці» В’ячеслав Кравцов та Володимир Герун. Пізніше за інших приєднається до роботи в збірній один з найперспективніших молодих українських гравців Ісуф Санон. Він виступає у словенській «Олімпії», а тому краще за інших може знати гру найближчого нашого суперника.
Зважаючи на послаблений склад національної команди, головний тренер колективу розуміє складність завдання – вигравати майже всі матчі, що залишились у відборі.

За словами наставника, ситуації допоможе хіба той факт, що й Словенія приїде до Запоріжжя, де гратимуть команди, не у найсильнішому складі. Проти цього колективу українці зіграють 29 листопада, а до Іспанії підопічні Євгена Мурзіна поїдуть 2 грудня.