Погода

«Донбас» — переможець регулярного чемпіонату УХЛ

Спорт

Після минулого сезону Української хокейної ліги навряд чи хтось із вболівальників всерйоз сподівався, що цьогорічний регулярний чемпіонат буде настільки непередбачуваним. За перші місця конкурували аж три команди із шести, лідер протягом 40 турів змінювався неодноразово, а переможець визначився у останньому поєдинку.

І лідеру «Донбасу», і «Кременчуку», який йшов другим, у цьому матчі потрібна була лише перемога, щоб завершити «регулярку» на максимально мажорній для себе ноті. У донеччан, щоправда, була невелика перевага — вони грали вдома, у Дружківці. На відміну від минулого чемпіонату, у цьому «Кременчук» на рівних боровся в усіх матчах проти чинного чемпіона. Так було і цього разу.

Лише наприкінці першого періоду рівної гри господарі змогли двічі закинути у ворота гостей. По перерві «містяни» одну шайбу відіграли. А потім у гравця «Донбасу» Артем Пуголовкіна з’явилась нагода показати, що забивати у скромній Українській хокейній лізі можуть не гірше за НХЛ. Форвард підхопив шайбу за воротами Микити Гордюшина, підняв її на ключку і буквально заніс у ворота крізь лівий верхній кут. Захопленню місцевої публіки не було меж.

«Кременчук» вперед не побіг, намагався і атакувати, і захищатися. Наприкінці першого періоду одну шайбу вдалося відіграти. Але не більше.
«Донбас» знову виграє регулярний чемпіонат, значну частину турніру провівши на третій позиції. Разом із «Кременчуком» вони потрапляють напряму до півфінальної серії плей-оф.

А ось інші команди у останньому турі провели репетицію чвертьфінальної стадії плей-оф. Адже грали саме з тими суперниками, з якими зустрічатимуться й в іграх на виліт. «Дніпро» відправив шість шайб без відповіді у ворота «Крижаних Вовків», а «Білий Барс» в гостях здолав харківське «Динамо» 3:0.