fbpx

Погода

У Золотоноші Черкаської області відбувся суперфінал благодійного гумористичного проекту “Ліга сміху”

   Суспільство

Сміх продовжує життя – в буквальному сенсі слова. У містечку Золотоноша на Черкащині вже три роки поспіль влаштовують свою інтерпритацію всеукраїнської Ліги сміху. І це не просто концерт чи змагання задля розваг і задоволення. Це цілий благодійний проект. Купуючи квитки на захід, глядачі мають можливість в ході аукціону придбати собі місце у журі – так зване “золоте крісло” тренера. Всі зібрані кошти адміністрація передає важкохворим мешканцям містечка на операції та реабілітацію. І це головна мета проведення щорічного гумористичного конкурсу. Мер Золотоноші каже: в нелегкий для країни час, сміх – панацея від усіх проблем буденності.

Беруть участь у Лізі сміху абсолютно всі – і депутати з чиновниками, і медики, і освітяни. Цього року якраз ці три команди зійшлися у поєдинку за суперкубок. Першість у благодійному гумористичному проекті отримала команда освітян. Підтримують лігу ще й підприємці. Приєдналася до ініціативи проекту і компанія-провайдер МакЛаут. Яка забезпечує інтернетом та телебаченням область і саме місто Черкаси. Комерційний директор компанії і за сумісництвом тренер двох команд ліги каже: гумор у поєднанні з благодійністю – приносить подівйне задоволення.

Відвідали регіональну лігу сміху у якості членів журі і зіркові гумористи. Олександр Степаненко – більше відомий серед українців як бабуся з хмельницької команди Всеукраїнської ліги сміху – “Отдыхаем вместе” – вважає такі проекти у провінційних містечках надважливими. Мовляв, люди з селищ і невеликих містечок не з чуток знають про всі тонкощі провінційного життя. І вміють по-особливому передати її телеглядачам у гумористичній формі. І раз і назавжди закохати в себе українців.

На сцені команди гумористичного шоу – конкуренти, а в житті за три роки проекту стали вже однією сім’єю. Відразу після суперфіналу “Ліги сміху”, золотонісці виришули на відпочинок до Одещини. Там гумористи провели флеш-моб під назвою “Єдина Україна” та підняли український прапор на Акерманській фортеці. А роком раніше команди після завершення конкурсу усі разом підкорювали Говерлу.