ЗНО-2019: більше 160 тис. абітурієнтів сьогодні складають тести з математики

В Україні розпочалось Зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні, 21 травня понад 160 тисяч осіб розпочали основну сесію ЗНО 2019 року тестуванням з математики.

Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочалось об 11:00.

«Всього на виконання сертифікаційної роботи з математики учні матимуть 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 62», – повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО нагадали,  що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Також під час тесту з математики учасниками ЗНО не дозволяється користуватися калькуляторами, лінійками, олівцем, циркулем тощо.

Загалом ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов’язкове тестування — тести з української мови та літератури, а також історія або математика на вибір. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології та географії.
Основна сесія ЗНО закінчиться тестом з хімії – 13 червня.
Результати тестування будуть оголошені до 25 червня.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.