Восени у Львові розпочнуть будувати сміттєпереробний завод

Восени у Львові розпочнуть будувати сміттєпереробний завод

Вже визначено ділянку для майбутнього підприємства – воно знаходитиметься по вулиці Пластовій, 13. Наразі Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» пройшло всі необхідні дозвільні процедури і готове розпочати будівництво заводу вже цієї осені.

Про це повідомили у прес-службі Львівської мерії.

«Наразі триває тендер від ЄБРР на визначення фірми-переможця, яка будуватиме сміттєпереробний завод на вулиці Пластовій», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

В прес-службі повідомили, що місто має визначені п’ять провідних світових компаній, з досвідом будівництва таких комплексів та очікує на оголошення результатів тендеру.

Повідомляється, що за два роки у місті збудують сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів. Крім того, планують рекультивацію старого полігону та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухого та вологого сміття, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття.

Вже у цьому році відкриється станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 мільйона євро.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.