Відсьогодні вводяться нові вимоги до інформування про продукти харчування

Відсьогодні вводяться нові вимоги до інформування про продукти харчування

6 серпня набуває чинності Закон України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів». Документ встановлює загальні принципи та вимоги щодо інформації про харчові продукти, зокрема, стосовно їх маркування. Також визначає обов’язки операторів ринку стосовно доведення цих даних до споживачів.

Вимоги Закону поширюватимуться не тільки на виробників харчових продуктів на всіх етапах виробництва та обігу, але і на харчові продукти, що призначені для кінцевого споживача. Зокрема такі, що реалізуються в закладах громадського харчування.

«Споживач повинен отримати максимально достовірну інформацію про харчовий продукт та мати змогу здійснити свідомий вибір, – повідомив Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз. – Законом України встановлено перелік обов’язкової для надання інформації про харчові продукти, а також вимоги до розміщення та представлення такої інформації».

Відповідно до вимог Закону України інформація про харчовий продукт має бути точною, достовірною та зрозумілою для споживача. Крім того,  не повинна вводити в оману стосовно характеристик, властивостей, складу харчових продуктів. Дана вимога поширюватиметься як на рекламу харчових продуктів, так і на спосіб розміщення та представлення харчових продуктів для реалізації. Мова йде, зокрема про форму, зовнішній вигляд, упаковку тощо.

Оператори ринку мають обов’язково зазначати інформацію про наявність речовин, які спричинюють алергічні реакції або непереносимість, наявність ГМО, розморожування або піддавання харчових продуктів іонізуючому випромінюванню, наявності доданої води тощо.

Також на продуктах з’являться мінімальні терміни придатності – «краще спожити до…», «краще спожити до кінця…». Відмінність від фрази «вжити до…» полягатиме у тому, що деякі продукти залишаються безпечними впродовж певного часу після закінчення мінімального терміну придатності, прописаного у маркуванні (наприклад, цукор, кава тощо). Відповідна  позначка  інформуватиме про те, що на наступний за цією датою день продукт може ставати небезпечним.

Варто відмітити, що Законом України значною мірою посилено відповідальність операторів ринку за порушення законодавства щодо надання споживачам інформації про харчові продукти.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.