В Запоріжжі співробітники СБУ попередили теракт

В Запоріжжі співробітники СБУ попередили теракт

Зранку у Запоріжжі, в дворі багатоповерхівки по вулиці бульвар Гвардійський чоловік намагався закласти вибухівку в сміттєвий бак та активувати її за допомогою телефонного дзвінка. Місце, де міг статися вибух, знаходиться неподалік парку та дитячого майданчика.

Про це повідомив начальник департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров. За якого словами, інформація  про вибухівку була отримана силовиками раніше та ретельно перевірялась, і задля попередження  теракту було створено слідчо-оперативну групу.

«В Запоріжжя приїхала група з центрального апарату СБУ. За особою, яка намагалась закласти вибухівку, велось спостереження з моменту його прибуття на територію міста. Вибухівка була деактивована, відповідно злочинець не знав, що вона не працює. В рамках слідчих дій нам необхідно було провести фото та відеофіксацію даної події», – розповів Олексій Петров.

Злочинець намагався активувати вибухівку, після чого повернувся до готелю, де чекав новин. Коли йому стало зрозуміло, що в місті нічого надзвичайного не відбулося, вирішив повернутися на місце запланованого ним теракту.

«Це достатньо потужна вибухівка з пластидом, вагою близько півтора кілограми, радіус ймовірнго ураження – близько 10 метрів, однак в зв’язку із тим, що вибухівка була закладена в металевий бак, радіус міг бути значно більшим», повідомив Петров.

Подробиці в СБУ пообіцяли повідомити пізніше

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.