В Україні посилюють вимоги до туристичних операторів

Тепер задля того, аби отримати чи продовжити ліцензії, туроператор повинен забезпечити фінансову гарантію перед туристами, інформувати про ймовірні затримки рейсів та надавати повну інформацію про туристичних агентів, з якими вони співпрацюють.

Зокрема,  відповідно до ухвалених Урядом змін для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи.

Крім цього, туроператор має за 8 та за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення. У разі затримки рейсу на більш ніж 4 години, туроператор мусить розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування – Мінекономрозвитку.

Також туристичні оператори відтепер зобов’язані забезпечувати усі необхідні умови для доступності маломобільних груп населення до місць їх проживання під час їх відпочинку.

На власному веб-сайті туроператори відтепер мають надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють – найменування фізичної чи юридичної особи, строк дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування.

За повідомленням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра  економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва, такі зміни допоможуть захистити українців від дій недобросовісних туристичних операторів, щоб уникнути туристичного колапсу, який виникав у попередні роки. «Цими змінами ми зобов’язуємо туроператорів мати постійне фінансове забезпечення перед туристами, а також працювати максимально відкрито у правовому полі”, – відзначив  Степан Кубів.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.