В Маріуполі постраждали 11 учасників масового забігу

В Маріуполі постраждали 11 учасників масового забігу

Вчора, 2 червня, під час масового забігу в Маріуполі медики надали допомогу 11 учасникам. Більшість з них отримали тепловий удар. Про це повідомляє сайт міста Маріуполя 0629 із посиланням на власні джерела.

Зокрема, повідомляється про 6 постраждалих дітей: від теплового удару постраждали  двоє дівчат 14 і 15 років та семирічний хлопчик. Ще двоє дітей отримали травми: зокрема зламаний палець на нозі та пошкодження руки. Також 17-річний підліток пережив спазм м’язів і судому в нозі. Усі діти отримали необхідну медичну допомогу, частину з них госпіталізували.

Повідомляється також і про постраждалих серед дорослих. Троє бігунів отримали теплові удари середньої тяжкості, яких госпіталізували до обласної лікарні. Ще двох постраждалих від спеки у важкому стані  доставили до лікарні. Це 33-річний чоловік та 25-річна жінка, яка впала в кому через тепловий удар. За інформацією видання, жінка вже прийшла до тями.

У неділю, 2 червня, у Маріуполі відбувся наймасштабніший забіг. Всього в забігах на трьох дистанціях взяло участь понад 3000 учасників. Змагання організували в самому центрі Маріуполя, для чого перекривали рух транспорту. Оскільки забіг проходив опівдні, аби врятувати бігунів від літньої спеки, учасників обливали водою з гідрантів.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.