В Харкові закрили автошколу, в якій навчалась Зайцева

В Харкові закрили автошколу, в якій навчалась Зайцева

Автошкола в Харкові, де отримувала водійські права Олена Зайцева, винуватиця ДТП, в якій загинули шестеро перехожих, припинила свою діяльність. Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

Він зауважив, що через суспільний резонанс керівництво автошколи вирішило закритися, а не виправляти порушення, виявлені в ході слідства. «Розуміючи суспільний резонанс, я так вважаю, вони вирішили їх не виправляти. Тому вони вирішили в принципі закривати діяльність автошколи», – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС.

Він також розповів, що у школі, де навчалася Зайцева, факти порушень виявило слідче управління Харківської області в рамках слідчих дій. Зокрема, вони перевіряли наявність журналів, чи була присутня Зайцева на навчанні, чи розписувалася в журналах під час відвідування занять. «Під час перевірок вони виявили певні недоліки в діяльності автошколи, про що повідомили нам. І ми вже це звернення розглянули», – повідомив він.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року в центрі центрі Харкова автомобіль Lexus під керуванням 20-річної студентки Олени Зайцевої врізався в автомобіль Volkswagen Tuareg, що виїжджав на перехрестя, за кермом якого був 49-річний підприємець Геннадій Дронов. В результаті Lexus відкинуло на тротуар, де знаходились пішоходи. На місці загинули п’ятеро людей, одна жінка померла в лікарні, ще п’ятеро були тяжко травмовані. Зайцевій і Дронову суд призначив по 10 років ув’язнення.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.