В Харкові матір побила до смерті немовля

В Харкові матір побила до смерті немовля

За попередніми даними слідства, мати завдала кілька ударів по обличчю дівчинці. Місячну дитину до лікарні доправили без свідомості. Більше  двох місяців життя дівчинки намагалися врятувати лікарі. Однак зберегти життя немовляті медикам не вдалося. Наразі триває досудове розслідування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Як розповіла керівник місцевої прокуратури Катерина Шевцова, дитина народилася у квітні. Дівчинка була слабкою й мала вади здоров’я. За тиждень породіллю з немовлям виписали з пологового. Вдома дитина часто плакала. Дитина померла наприкінці липня цього року. До того лікарі понад 2 місяці боролися за життя дівчинки.

«Одного дня мати ніяк не могла заспокоїти доньку. Жінка вирішила, що дитина хоче їсти, й намагалася нагодувати, щоб заспокоїти. Однак дитина відмовилася їсти і продовжила вередувати. Тоді, за попередніми даними слідства, роздратована мати завдала місячній дівчинці кілька ударів по обличчю», – говорять у прокуратурі.

Унаслідок отриманих тілесних ушкоджень у дитини розвинувся набряк мозку. До лікарні дівчинку доправили вже без свідомості. Зберегти життя немовляти медикам, на жаль, не вдалося.

Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваній. Прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

 

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.