В Івано-Франківську рахують заробіток від різдвяного ярмарку

[:ua]Ще декілька днів різдвяного настрою…і новорічний ярмарок біля головної ялинки Івано-Франківська зачинить свої двері для містян та туристів. Протягом новорічних свят людей тут завжди було дуже багато. Найбільшою популярністю вже традиційно користувалися будиночки з солодощами та зігріваючими напоями. А також активно продавалися прикраси на ялинку ручної роботи, свічки та символи нового року – маленькі свинки. Зі значно меншим ентузіазмом люди купували, раніше дуже популярну, сирну продукцію з Карпат.
А от шкарпетки, рукавиці та інші вироби із шерсті щороку збирають довгі черги біля різдвяних яток. Такі товари популярності ніколи не втрачають, – кажуть місцеві продавці.
Для цієї родини новорічний ярмарок – найбільший заробіток чи не за весь рік. Вони приїжджають до Івано-Франківська на різдвяні свята вже 5 років поспіль. Кажуть місце на ярмарку тут в рази дешевше, якщо порівнювати зі Львовом чи столицею. Цього року родина заробила хороший прибцток, покупців було найбільше, аніж за всі попередні роки.
Місце зустрічі продавців теж саме, тільки привід зміниться. Тепер бізнес вже почне готуватися до Великодніх свят. Для мешканців та гостей в цей час місто також традиційно влаштує масштабні святкування.
https://youtu.be/Kniz6BegR8o[:]