В Івано-Франківську презентували проект «Євроінтеграція: сила можливостей»

Йшов п’ятий рік європейської інтеграції України. За за цей час країні вдалося отримати безвіз, підписати угоду про зону вільної торгівлі, закарбувати у Конституції курс на ЄС та НАТО, знайти нових бізнес-партнерів та ще багато чого. Роль регіонів у євроінтеграції переоцінити важко. Успіхи Прикарпаття у цьому напрямку обговорювали у Івано-Франківську.
Прикарпаття демонструє позитивну динаміку в залученні прямих іноземних інвестицій. За повних чотири роки на розвиток промислових підприємств регіону спрямували $661 млн. Область закріпилася на другій сходинці в рейтингу Regional Doing Business за легкістю ведення підприємницької діяльності. Та уклала сім угод про міжрегіональне співробітництво та посилила транскордонну співпрацю.
Обговорили реальні результати. Не забули і про плани. У рамках проекту «Євроінтеграція: сила можливостей» в регіоні підвищуватимуть рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаність українців про те, «що їм від цього».
Україна буде готова стати повноправним членом Європейського Союзу вже у 2023 році, анонсували представники влади. А план дій щодо вступу у ряди країн-членів розписаний чи не по днях.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.