fbpx

Погода

В Івано-Франківську підвищують вартість проїзду з 2 до 4 грн. А скільки коштує квиток у вашому місті?

   Суспільство

І таке буває. У Івано-Франківську проїзд у тролейбусі й досі коштує 2 гривні. Щоправда, вже з березня квиток подорожчає вдвічі – до 4-х гривень. Мешканці міста цьому не раді.

Вартість проїзду у тролейбусі затверджує виконавчий комітет міської ради. Востаннє його переглядали більше, ніж 3 роки тому. У місцевому комунальному підприємстві «Електроавтотранс» кажуть, – в Івано-Франківську і так одні із найнижчих цін на проїзд по країні.

Підвищення тарифу – це значна економія для бюджету, кажуть в міськраді. Тим паче усі пільгові категорії населення й надалі користуватимуться послугами комунального транспорту безкоштовно.

Тролейбуси називають одним з найбільш бюджетних та екологічних видів транспорту. Однак, обслуговування цього транспорту далеко не з дешевих. Тому ціну на проїзд у комунальних автобусах і тролейбусах вирішили зрівняти.

Івано-Франківськ активно оновлює та поповнює свій комунальний автопарк. А у планах – аби вулицями міста вже за кілька років курсували 120 автобусів та щонайменше 80 тролейбусів.