В грудні вийде документальна стрічка про українську пам'ятку "Карпатський трамвайчик"

[:ua]Карпатський трамвайчик! Ось яку розвагу пропонують туристам місцеві жителі Івано-франківської області. Унікальну вузькоколійку раніше використовували лише у виробничих цілях, але активний розвиток туризму у Карпатському регіоні зробив атракцію дуже популярною. Щотижня трамвай перевозить до 700 осіб. Довподоби така розвага й іноземцям, Трамвайчик полюбився гостям з Німеччини, Великої Британії та Польщі.
Така пам’ятка привертає увагу не лише туристів, але і режисерів. Тут розпочали зйомки документального фільму про Українські та Швейцарські вузькоколійки. Це спільний проект двох країн. Мета проста – розпочати процес їхнього відновлення, насамперед, в Україні. В Європі такий залізничний транспорт є дуже прибутковим як для туризму, так і для промисловості.
За словами режисерів, стрічка покаже красу та унікальність старовинних колій. А також допоможе розвивати туристичну галузь та покращити економічний потенціал Прикарпаття.
Поки що тривають зйомки в Україні, та незабаром знімальна група поїде за кордон. Побачити та оцінити документальний фільм глядачі зможуть вже на початку грудня цього року.
https://youtu.be/lGoG4Y_Pzbg[:]