fbpx

Погода

«Теплі» іграшки. Що це, і де їх шукати?

   Суспільство

В майстерні на Івано – Франківщині народжуються єдині в Україні теплі іграшки. І кого серед них тільки не побачиш. Зібралися усі – і відомі політики, і зірки шоу-бізнесу. А почалося все близько трьох років тому. Саме тоді філософ за освітою Богдан Савлюк вирішив зліпити перші мініатюри.

«Серцеїди». Саме так автор охрестив свою найпопулярнішу колекцію. Усього їх у скульптора – 6. Найбільшою популярністю користуються – мініатюри зірок українського шоу-бізнесу. Їх розкуповують буквально одну за одною.

5 годин часу, зубочитстка, канцелярський ніж та полімерна глина різних кольорів. Таким є робочий процес. А завершується він – запіканням. Його проводять за дуже високих температур. Саме тому іграшки і називають теплими. Скульптор зізнається – праця клопітка. Але водночас цікава.

Посмішка – це те, що об’єднує усі ці іграшки. Герої Богдана завжди усміхаються. Сам автор підкреслює – робить так спеціально. Мовляв, мініатюри мають нести тепло, хороші емоції і позитив.

А на цих кадрах іграшки виступили у ролі мультиплікаційних героїв. Уже створили три серії. Одна з них називається – «Хоробрі серця», а дві інші – «Воїни лісу». Самі ж теплі іграшки встигли набути чималої популярності не тільки в Україні, а й за кордоном.